WebApp

Aplikacja do sterowania serią Zone na różnych platformach

Cechy:

  • Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika
  • Dostęp przez przeglądarkę na dowolnym urządzeniu i dowolnej platformie
  • Sterowanie wszystkimi podłączonymi źródłami we wszystkich strefach
  • Ustawienia wstępne i ustawienia względem pory dnia
  • Dostęp do wszystkich funkcji umożliwiających pełną konfigurację systemu, w tym korektora, routingu, wyciszania, limitera i innych.
  • Możliwość dostosowania nazw stref i wejść

Bary, restauracje, kawiarnie

Sklepy

Śluby i wesela

Hotele

Edukacja

Domy Kultu

Firmy i biura

Muzea

Siłownie

Mieszkania

Aplikacja Optimal Audio WebApp udostępnia użytkownikowi końcowemu technologię wykorzystywaną w serii Zone.

Sterowanie i obsługa komercyjnych systemów nagłośnieniowych zazwyczaj były skomplikowane i niewygodne dla wielu użytkowników, którzy oczekują po prostu, że system będzie działał. WebApp i ZonePad w połączeniu z serią Zone oddają w ich ręce łatwą i intuicyjną kontrolę. Aplikacja WebApp została starannie zaprojektowana, aby przenieść najważniejsze funkcje i bieżącą obsługę systemu na smartfon, tablet lub laptop. Dzięki prostym w obsłudze elementom sterującym zoptymalizowanym pod kątem ekranu dotykowego aplikacja WebApp zapewnia łatwą obsługę systemu na każdym urządzeniu.

Responsywny i intuicyjny interfejs przedstawia podstawowe elementy sterujące w przystępnej formie, a dodatkowe, blokowalne warstwy konfiguracji systemu mogą być dostępne wyłącznie dla integratorów i wykonawców. Wstępne ustawienia dla poszczególnych stref oraz ustawienia globalne dla wyzwalaczy ręcznych i czasowych.

Kompletną konfigurację systemu można przeprowadzić za pomocą aplikacji WebApp, korzystając z funkcji duckingu, korektora, limitera, zaawansowanego routingu sygnału i innych. Aplikacja WebApp umożliwia również zapisywanie plików konfiguracyjnych systemu w produktach serii Zone i ich łatwe replikowanie w instalacjach zlokalizowanych w wielu miejscach.

Aplikacja WebApp jest obsługiwana przez urządzenia serii Zone i nie wymaga instalacji – wystarczy otworzyć przeglądarkę na smartfonie, tablecie lub laptopie podłączonym do tej samej sieci, wprowadzić adres i gotowe.